Contacteer ons

CONTACT

Heeft u vragen of bijkomende informatie nodig?

Algemene contactgegevens

FAAC BENELUX NV / SA

Industriezone 3B
8490 Jabbeke
Belgium

Tel.: +32 (0)50 32 02 02

Heeft u specifieke vragen? Contacteer dan één van onderstaande!

Verkoop & offerte aanvragen

Nieuwe bestellingen

Lopende bestellingen & logistieke vragen

Technische support

RMA (herstellingen & retour) aanvragen

Interventie aanvragen

Marketing

Boekhouding

Sales@faacbenelux.com

Order@faacbenelux.com

Logistics@faacbenelux.com

Support@faacbenelux.com

Rma@faacbenelux.com

Planning@faacbenelux.com

Marketing@faacbenelux.com

cvw@faacbenelux.com